Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Ewa Farna tloustne a pak zase hubne pořád dokola! Je to pro ni životně důležité a všichni kolem ní to vědí. Ale ví to ona?

Fanoušci Ewu milují, i kdyby vážila 150 kg.
Zdroj: Facebook.com / profimedia.com
+ Další 2 fotografie
Ewa Farna hubne a tloustne pořád dokola. Když hubne, hodně se o ní píše. Když tloustne, píše se o ní ještě více. Ewy management má z výkyvů její hmotnosti obrovskou radost. Jestli je Ewa tlustá a nebo má kilogramy dole tak řeší hlavně ona. I když říká, že to vlastně vůbec neřeší.

Ewu Farnou objevil producent Lešek Wronka a udělal z ní hvězdu, která oslovuje fanoušky v Česku i v Polsku. To už je dost zajímavý trh.

Když se o holce z Třince začalo poprvé mluvit, bylo jí pouhých 13 let. O její kariéře dlouho rozhodovali jen rodiče a právě tvrdý hráč Wronka. Ti řešili, kam se budou ukládat vydělané peníze i to, jakým způsobem budou značku Ewa Farna (21) propagovat.

Co zřejmě vůbec nikdo neřeší, je to, že Ewa má dlouhodobé problémy se svým tělem. Sama dlouho tvrdila, že žádnou nadváhu nemá, a každému se snažila nacpat, že je se svým tělem naprosto spokojená.

Až před rokem poprvé přiznala, že její postava není ideální. V magazínu MF Dnes tehdy řekla: „Mám pořád silné svalstvo na stehnech a dál to jde samo: léta jste zvyklí na každodenní tréninky od šesti do devíti ráno, pak s tím najednou přestanete, a když začnete vysedávat v dodávce cestou na koncerty a žijete z jídla na benzínkách, musí se to projevit. Nicméně, i když to nepovažuji za žádnou tragédii a není to navždy, není mi to jedno.“

Pokud někdo z obezity a výkyvů její váhy profituje, pak je to tým okolo Ewičky. Je to prostě jednoduché. Kilogramy navíc znamenají články. Kilogramy dolů znamenají také články. Články v novinách rovná se mediální zájem. A mediální zájem nese peníze.

Ewičko, dej si ještě nášup a kremroli navrch. Na tvém problematickém těle se fakt dobře vydělává.

Související články

Další články