Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna snad nikdy nevypadala lépe: S postavou jí hubne i krásná tvář!

Ewa viditelně hubne.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 34 fotografií
Ewa Farna (25) byla dlouhodobě pod palbou kritiky za svou váhu. Někteří fanoušci se dokonce nezdráhali říci, že je tlustá, a tak se oblíbená zpěvačka rozhodla, že jim dá co proto. V poslední době už vůbec nevypadá jako almara, ale na její postavičku je radost pohledět. A to není všechno. Přebytečné tuky jí mizí i z obličeje, který má teď skutečně pohledný.

Zpěvačka Ewa Farna (25) se zřejmě trápila svojí váhou, a tak se rozhodla, že přebytečná kila shodí. Dlouhodobá kritika některých fanoušků jí, zdá se, nedělala dobře, a tak nejenže její postava vypadá poslední dobou skvěle, ale pravidelným cvičením jí hubne i tvář.

Kritika se netýkala jen její postavy, ale i stylu oblékání. I v něm můžeme vidět výraznou změnu, za kterou se dá jen pochválit. Těžko říct, zda Ewu k postupné proměně donutil společenský tlak nebo chtěla být jen atraktivní pro svého manžela.

Související články

Další články