Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Ewa Farna slaví třicetiny: Svého objevitele po deseti letech drsně odkopla kvůli nosu

Lešek Wronka a Ewa Farna.
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 6 fotografií
narozeniny

Jedna z nejpopulárnějších zpěvaček u nás i v sousedním Polsku, Ewa Farna, slaví své 30. narozeniny. V pouhých třinácti letech ji objevil hudební producent Lešek Wronka, se kterým po deseti letech spolupráce rozvázala pracovní vztah. Její objevitel na ni ale nezanevřel a jak redakci eXtra.cz prozradil, poslal jí svatební blahopřání.

Zázračný objev

Zpěvačka Ewa Farna je jednou z mála českých hvězd, která se proslavila i mimo Českou republiku. Díky jejímu pohraničnímu původu se stala oblíbenou nejen u nás, ale i v sousedním Polsku, kde má vzhledem k vysokému počtu obyvatel zřejmě i mnohem větší fanouškovskou základnu.

Když bylo Ewě pouhých třináct let, objevil její muzikální dar od boha lovec talentů a známý hudební producent Lešek Wronka. Ten si vzal mladičkou zpěvačku pod svá křídla a díky písni Měls mě vůbec rád se z okaté brunetky s rovnátky stala hvězda takřka přes noc.

Farna ale rozhodně nepatřila k interpretkám jedné písně, naopak s fanoušky vzrostlo i její sebevědomí a chuť na sobě pracovat. Po deseti letech na hudební scéně se odvážila k zásadnímu životnímu kroku, rozvázala s Wronkou spolupráci.

"Oznamujeme, že po 10 letech přínosné spolupráce zpěvačky Ewy Farne a agentury Lewron Music Center se obě strany dohodly jít každá svou cestou a ukončit tak dlouhodobé společné působení," napsala tehdy zpěvačka na svém Facebooku. „Každý jsme měli jinou představu o směřování tohoto projektu, cítím, že je na čase roztáhnout křídla, i když určitě párkrát spadnu,“ svěřila se Ewa na sociální síti.

Napjaté vztahy

Jenže následně se ukázalo, že se Ewa a Lešek nerozešli zrovna v dobrém. Až o mnoho let později popsala zpěvačka ve svém proslovu pro TEDxPragueWomen, proč mezi nimi začaly být poněkud napjaté vztahy. "Bylo mi patnáct let, byla jsem se svým producentem na koncertě, ten se na mě podíval a řekl: Všechno dobrý, ale ten tvůj nos musíme operovat. Ten máš po tátovi a nehodí se nám," prozradila Ewa, která dnes slaví své třicáté narozeniny.

"Já jsem se smála a jsem za to ráda. Ten smích byl důsledkem mého sebevědomí. Neřekla jsem si, že bych měla jít na operaci, když chci být úspěšná, nebo že mě lidi nebudou poslouchat, když budu mít takhle debilní nos. Naštěstí jsem se rozhodla si ho nechat a navíc jsem ušetřila,“ dodala a i když Wronku přímo nejmenovala, všem bylo jasné, o koho přesně šlo.

Že jsou staré rány zřejmě již zahojeny, ale nakonec doložil sám producent, který své bývalé chovance poslal gratulaci ke svatbě s muzikantem Martinem Chobotem. "Psal jsem jim, že jim přeji mnoho štěstí a lásky! Svým způsobem jsem jí ženicha našel před lety, když jsem Martina vybral na castingu do její kapely... Ona na oplátku zase mě navedla k seznámení s mojí ženou Halinou... Takže v tomto ohledu jsme si kvit," řekl eXtra.cz Wronka, kterého ale prý mrzelo, že na veselku nedostal pozvánku.


Související články

Další články