Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna slaví narozeniny: Z hubeňoura přes nevkusnou holku až ke krásné mamince

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
26. narozeniny
Ewa Farna slaví 26. narozeniny. Za svůj poměrně mladý věk toho stihla už poměrně hodně. Ewa patří mezi nejtalentovanější české a polské zpěvačky. Před nedávnem se vdala a porodila krásného syna. Zatímco zpívat umí na jedničku, tak v módě prozatím hodně tápala. Podívejme se na to, jak šel čas s oslavenkyní.

Ewa Farna (25) je úspěšná od svých dvanácti let, kdy prorazila s přezpívaným hitem "Měls mě vůbec rád". Za tu dobu urazila pořádný kus cesty. Několikrát vyhrála v hudebních kategoriích, získala zlatého slavíka a stala jednou z nejsledovanějších interpretek na sociálních sítích.

Prakticky každý song zpěvačky se stává okamžitě hitem. Od puberty má Ewa Farna problém s výkyvy váhy. Byly doby, kdy byla jako proutek, pak se z ní stala holka krev a mléko a v jednu chvíli měla váhu na hraně.

Zpěvačka dostala do hrdla dar od boha, ale co se týče stylingu, v tom stále chápe. Stylista zpěvačku častokrát oblékl do takových outfitů, které Ewě nelahodily a vypadala v nich mohutně.

Kromě pěvecké kariéry potkala lásku svého života, hudebníka Martina Chobota, který je mimo jiné členem její kapely. Poté co se vdala za Martina a koupila vilu za Prahou, stihla navíc otěhotnět a porodit krásného syna Artura.

Ewě Farné mateřství podle fotek prospívá a dokonce to vypadá, že zhubla nějaké to přebytečné kilo. Zpěvačka je nádherná ženská a její bujné tvary fanoušci milují.

Související články

Další články