Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ewa Farna slaví 25. narozeniny: Jak se oblíbená zpěvačka od dob začátků v šoubyznysu změnila?

Zpěvačka Ewa Farna dnes sfoukne již pětadvacet svíček. Blahopřejeme!
+ Další 3 fotografie
Ewa Farna, která dnes slaví své pětadvacáté narozeniny, má za sebou to, co mnozí z nás z daleka ne. Stala se jednou z nejpopulárnějších hvězd českého šoubyznysu, provdala se za kytaristu Martina Chobota a dokonce o ní vznikl i dokument mapující její kariéru.

Česká zpěvačka polské národnosti Ewa Farna (25) vkročila do české pop music již jako třináctiletá. Ve čtrnácti letech zaznamenala úspěch s hitem Měls mě vůbec rád, který vévodil žebříčkům hitparád. Její písně jsou doposud oblíbené hned v několika zemích a její alba vycházejí jak v češtině, tak v polštině.

Farna byla historicky nejmladší zpěvačkou, která vyrazila na samostatné turné po Čechách, s nímž se zastavila v osmnácti různých městech. Tehdy jí bylo patnáct let. Ve stejném roce získala třetí místo v anketě Český slavík v kategorii Zpěvačka roku a stala se tak i nejmladší držitelkou tohoto ocenění.

Dva roky na to vyhrála cenu Anděl a obhájila bronzovou příčku ve Slavíkovi. V roce 2011 dokonce ceny Anděl moderovala spolu se zpěvákem Tomášem Klusem (32), který byl nějaký čas jejím přítelem.

Po boku Pavola Habery a Ondřeje Soukupa (67) usedla v porotě soutěže Česko Slovensko má talent, kde se také začala řešit její zakulacující se postava.

Ewa své křivky ale neřeší, což dokazuje i její píseň Mám boky jako skříň. V osobním životě je momentálně velmi šťastná. Před rokem se provdala za kytaristu Martina Chobota, s nímž si nedávno koupila rodinnou vilu ve Všenorech u Prahy. Farna se už prý ani nebrání myšlence na to, že by se brzy stala matkou. V momentě, až to přijde, se bude chtít dítěti věnovat naplno a kariéru prý na chvíli postaví na druhou kolej.

Mohlo by vás zajímat

Další články