Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Ewa Farna šla s kůží na trh jen v košilce: Fanoušci jí za to vysekli velikou poklonu

Zdroj: Ewa Farna archiv
+ Další 2 fotografie
Ewa Farna
Zpěvačka Ewa Farna (27) se ukázala na Instagramu v odvážném, ale slušivém modelu. Od fanoušků za to sklidila samé pozitivní reakce. Na fotografii pózuje se svým manželem Martinem Chobotem (31).

Ewa Farna (27) na fotografii stojí jen v košilce a botách na podpatcích, zády k Martinu Chobotovi. Zpěvačka se vzhledem neblíží k až na kost hubeným modelkám a nebojí se veřejně vystavovat svoji přirozenou krásu. To ostatně doceňují i její sledující.

“Ewo, jste nádherná žena,” napsal jeden z fanoušků. “Závidím Vašemu muži, Ewičko, jste krásná baba,” podotkl další. “Jsi nádherný kus ženy. Moc vám to spolu sluší,” vzkázala páru jedna ze sledujících.

Zpěvačka chtěla příspěvkem upozornit na svoji novou desku a cituje v něm pasáž z rozhovoru pro Autor in: “Mně ale někdy přijde paradoxně těžší zpívat o veselých emocích. Napsat dobrou pozitivní píseň považuji za stejně těžké jako natočit dobrou komedii. Opěvování štěstí má totiž tendenci znít banálně.” K tomuto výroku pak Farna dodává, že se nepřestává snažit. Nová deska se prý tváří pozitivně.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Ewa Farna (@ewa_farna93)

Související články

Další články