Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna skončila na Slavících druhá, ukázala výstavní dekolt a rozplakala se

Zpěvačka byla dojatá!
Zdroj: reprofoto TV Nova
+ Dalších 59 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna skončila v anketě Český slavík 2017 na krásném druhém místě. Na galavečer zvolila model, který perfektně sedne její korpulentnější postavě, a moc jí to slušelo. Při závěrečné řeči se dojetím rozplakala s tím, že výhru opravdu nečekala.

Jedna z nejoblíbenějších zpěvaček současnosti Ewa Farna (24) byla jednou z mnoha nominovaných zpěvaček v anketě Český slavík 2017. Nakonec se umístila na druhém místě a byl to opravdu doják.

Za róbu, kterou Ewa zvolila na tento večer, má palec nahoru. U zpěvačky si nikdy nejsme jisti, jestli to bude naprostý propadák nebo zazáří. Tentokrát se jí to ale opravdu povedlo.

Zvolila černý model, který lahodil její postavě a vážně jí to seklo. Samozřejmě že nezapomněla upozornit na své dvě přednosti a předvedla výstavní dekolt.

Při závěrečné děkovačce se novopečená paní Chobotová dojetím rozplakala. „Tuhle cenu jsem opravdu nečekala,“ řekla při předávání. Její manžel Martin Chobot byl stejně dojatý a neudržel slzy. Je vidět, že tihle dva se opravdu milují a navzájem podporují.

Související články

Další články