Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ewa Farna si vyrazila s přítelem. Zelenou hrůzu z minula vystřídala žlutá!

Ewa s přítelem Martinem Chobotem.
Zdroj: profimedia
+ Dalších 27 fotografií
Ewa Farna sice v poslední době mediálně tíhne ke sportu, ale pořád má boky jako skříň a pořád se neumí oblékat. Zatímco minule na sebe vzala zelené sako hrůzy, do kterého ji musel obléci slepý stylista, tentokrát zvolila pro změnu žlutou. Ta už sice není tolik do očí bijící, ale žádná sláva to tedy rozhodně není!

Ewa si odskočila od porotcování polského Idolu na vystoupení skupiny Vesna. V něm figuruje Ewina kamarádka Patricie, která jí napsala text ke slavné písni Boky jako skříň.

Ty Ewa tentokrát zakryla delším žlutým sakem a pro změnu odhalila stehna. Slavná zpěvačka bojuje se svými kily navíc statečně, leč marně. Neméně drsný boj ovšem svádí se svým módním vkusem. Zatímco se nedávno v médiích objevila v brčálově zeleném saku, které všechny opravdu vyděsilo, teď to bylo o poznání lepší.

Přesto bychom jí nejraději poradili, aby se na ta předpotopní saka už vybodla a shodila je, spolu s boky, které se tak vehementně snaží zakrýt. Naopak ozdobou jí byl přítel Martin, se kterým to Ewě opravdu náramně sluší. Na rozdíl od těch zpropadených sak!

Související články

Další články