Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Ewa Farna si uvědomila svoje módní přešlapy! V civilu je z ní celkem krásná holka

Ewa umí být přirozená a sluší jí to… Pokud si na sebe nevezme červený
„hadr“.
+ Dalších 72 fotografií
Ewa Farna (24) má za sebou řadu módních přešlapů, na které se bude ještě dlouho vzpomínat. Ať už jde o nasoukání se do podivných šatů, kterou jsou vizuálně někdy o tři velikosti větší, než by měly být, nebo oblékání do latexových kalhot. Ne, Ewa nikdy nebude nositelkou žhavých trendů. Bohužel. Jenže, když se oblékne jako obyčejná holka, tak to je, pozor, zcela jiný level...

Zpěvačka se na svém Instagramu pochlubila snímkem, který rozhodně nezapadá do modelů, které by se daly označit jako ‚nevhodné‘. Zkrátka na sebe oblékla džíny a bundu s kožíškem a světe div se, je z ní zcela normální holka, které to neobyčejně sluší.

A ocenili to i její fanoušci, kteří snímek okomentovali slovy, že přirozenost s ní jde v ruku v ruce. Zkrátka Ewa může mít i o pár kilogramů více, může se tláskat čokoládou, pokud si ale vezme oblečení, které je normální, všichni jí to odpustí. Naopak ji ještě vychválí.

Možná by se Ewa nad svými dalšími koncerty, na kterých vystupuje v děsivých modelech, měla zamyslet. Stačí obyčejné tričko, džíny a kritiky bude tak maximálně jako šafránu.

Mohlo by vás zajímat

Další články