Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna si umí i jako máma pořádně povyrazit: Do vily na party dorazil vzácný host

Zdroj: Instagram.com
ewa farna
Zpěvačka Ewa Farna (25) sice nedávno porodila, ale už je v jednom kole. Ve vile za Prahou, kde žije se svým manželem Martinem Chobotem (30) a malým Arturem, uspořádala oslavu. Na party dorazil i jeden vzácný host, který svou přítomností u zpěvačky a hudebníka doma překvapil fanoušky na sociálních sítích.

Jedna z nejúspěšnějších český a polských zpěvaček Ewa Farna (25) je v jednom kole. Nedávno přivedla na svět svého prvního syna Artura, kterého má s manželem a hudebníkem Martinem Chobotem

Místo odpočinku po porodu se ale vrhla na koncertování. Zpěvaččino tempo pořádně vytřelo zrak některým polským pořadatelům, kteří se zpěvačkou nepodepsali smlouvu z toho důvodu, že nevěřili, že vůbec zvládne koncertovat.

„Polští pořadatelé bohužel nevěřili, že budu vystupovat a nepodepsali s námi smlouvy. Češi v tomhle byli odvážnější,“ prohlásila. Zpěvačka přitom v Česku jezdí jeden koncert za druhým a naši polští sousedé se nestačí divit.

„Tímto pozdravuji všechny pořadatele, kteří se vysmívali mé manažerce, když oznámila, že jsem už během léta schopna koncertovat. A mimo jiné tvrdili, že ospalá žena nezvládne dobře zazpívat,“ dodala Farna.

Kromě starosti o rodinu a koncertování si Ewa najde čas i pro své přátelé. Ve vile nedaleko Prahy, kde žije s manželem a synem pozvala partu svých přátel. Mezi pozvanými nechyběl Kazma (34) a jeho přítelkyně modelka Andrea Kalousová

Kdo svojí přítomností na party ale překvapil, byl hokejista Jaromír Jágr (47). Podle fotky, kterou umístili na sociální síť to vypadá, že se celá parta dobře bavila. Jde vidět, že Ewa Farna všechno hravě zvládá.

Související články

Další články