Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna si pod stromeček nadělila nové bydlení: Skladiště proměnila v luxusní zašívárnu

Oblíbená zpěvačka Ewa Farna se pochlubila novým královstvím.
Zdroj: Archiv Bonami
+ Dalších 5 fotografií
bydlení
Jedna z nejoblíbenější a nejuznávanějších zpěvaček Ewa Farna (27) se nedávno pochlubila obdivuhodnou proměnou svého těla, kdy začala shazovat přebytečná kila jako divá. Maminka ročního syna navzdory koronavirové situaci vypadá velmi spokojeně a pod stromeček si nadělila krásný dárek. Podkrovní místnost jejich domu zcela zrekonstruovala a vznikla z ní vkusná a útulná "zašívárna", ve které tráví volné chvíle. Ewa má ze svého nového království takovou radost, že jej sdílela se svými fanoušky na sociálních sítích.

Zpěvačka Ewa Farna (27) rok a půl po narození syna Artura nepřestává překvapovat. Nedávno se ukázalo, že fenomenálně zhubla a vyladila svou postavičku, a nyní se pochlubila krásným novým podkrovním interiérem, na kterém dokonce vlastníma rukama pracovala ona sama. "A já si pro sebe zařídila úžasný dárek. Ladil se pár měsíců a vyšel takhle pod stromeček," pochlubila se na svých sociálních sítích.

"Mám svoje království! Svoji 'zašívárnu'. Svoje pracovní místo a koutek, kde skládám písničky, když mám chvíli pro sebe," dodala.

Šroubovák pro Ewu není cizí termín

Její království vznikalo několik měsíců pod jejíma rukama a nyní jej vyšperkovala k dokonalosti. Interiér se nese v přírodních barvách s detaily zlatých prvků a nechybí ani několik pokojových rostlin. "Nábytek jsem si vybrala tak, aby vykouzlil ženský pokoj snů."

Se svými fanoušky se také podělila o snímek pokoje před procesem. "Podívejte na toto! Takhle to bylo předtím. Kytary, matračky, ořechy."

V galerii se podívejte nejen na konečný výsledek, ale také na to, jak její nové království vznikalo.

Související články

Další články