Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se změn nebojí: Podívejte se, jak vypadá jako svůdná blondýna!

Ewa Farna jako policistka.
+ Dalších 7 fotografií
Ewa Farna (25) se nezdá, ale když se rozhodne, ve změně jí nezabrání nic. Jednou si vlasy natočila jako její manžel Martin Chobot, podruhé se klidně obarví na blonďato. Na jejím Instagramu se nyní objevily i fotografie, kde ukazuje pro změnu růžový účes. Tak kde je pravda?

Zpěvačka byla v minulosti svými fanoušky hojně kritizována za to, že se neumí oblékat. Kritiku ale snadno smázne povedenými účesy, které sem tam střídá. Není tomu dlouho, co si natočila vlasy a vypadala jako její manžel Martin Chobot.

V jejím novém videoklipu Málo se známe má Ewa Farna (25) hned několik rolí. Je blonďatou policistkou, ale i číšnicí, pošťačkou nebo třeba bohatou paničkou. Tam ale zůstává u hnědé. Na svém Instagramu navíc zveřejnila fotky, kde je pro změnu růžová.

Musíme uznat, že ať už je za blondýnku nebo za něžnou dívku v růžové, vypadá svůdně. Třeba začne uvažovat, že se definitivně odbarví?

Mohlo by vás zajímat

Další články