Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se začala zbavovat svých faldíčků: Takhle dobře snad nikdy nevypadala!

Zdroj: Instagram.com
+ Dalších 25 fotografií
farna maká
Ewa Farna (25) všem svým fanouškům na sociálních sítích doslova vyrazila dech. Před nedávnem totiž přidala fotky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Mnozí začali spekulovat o tom, zda zpěvačka nešla náhodou do sebe a nezačala cvičit. Na fotkách vypadá opravdu perfektně!

Ewa Farna (25) patří mezi nejoblíbenější české a polské zpěvačky. Ewa se dlouhodobě potýká s nadváhou, ze které si sice dělá srandu, ale všichni musíme uznat, že byly doby, kdy jí to seklo o něco více.

Zpěvačce byl také často vytýkán její vkus na oblečení. Nejdříve se jí fanoušci zastávali, ale po nějaké době uznali, že některé módní výstřelky Ewy jsou hodně přes čáru. Šlo hlavně o to, že se pohledná zpěvačka oblékala do věcí, které absolutně nelahodily její postavě a přidávaly jí kila navíc.

Před pár dny ale přidala na sociální sítě fotku, na které to Farné neskutečně seklo. Mnozí lidé se začali domnívat, že zpěvačka patrně začala na sobě makat, protože je evidentní, že alespoň nějaké to kilo zhubla.

Na druhou stranu i výběr oblečení je tentokrát v pořádku, takže to může být také tím. Nicméně tohle se Farné po dlouhé době povedlo a my tleskáme.

Související články

Další články