Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se vdala: Veselku dokázala utajit několik dní!

+ Další 3 fotografie
Gratulace! Oblíbená zpěvačka Ewa Farna (24) se tajně vdala a veselku dokázala utajit několik dní. Sama se s největším okamžikem štěstí pochlubila až na svých sociálních sítích. Jejím manželem není samozřejmě nikdo jiný, než její velká láska Martin Chobot.

„Drazí fanoušci, ani nevíte, jak jsem šťastná, že Vás o tom mohu informovat sama, svými slovy. Když se hodně chce, tak i ve světě šoubyznysu to jde, nebo máme prostě štěstí na lidi kolem, kterým důvěřujeme a oni tu důvěru nezklamali,“ píše Ewa (24) na svých sociálních sítích. A to rovnou v polštině, češtině i angličtině.

„Před pár dny jsme se s mým Martinem vzali a prožili nejkrásnější den našeho života. Po 4 letech vztahu a 9 letech přátelství v kapele. Co dodat. Milujte se!“

Ewě se podařila veselku dokonale utajit a ona je šťastná, že je první, kdo se o zprávu mohl podělit. Snad se brzy ukáže i celá ve svatebních šatech, protože podle první fotky z jejich svátečního dne jí to moc slušelo. A na to, kde měli veselku, se můžete podívat ZDE.

Související články

Další články