Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Ewa Farna se už neudržela: Pohled na syna (5 měsíců) ji dohnal k slzám smutku

Ewa Farna se už neudržela: Pohled na syna (5 měsíců) ji dohnal k slzám smutku
Zdroj: Instagram
+ Dalších 15 fotografií
Obří dojetí
Zase všem dokázala, že má srdce na pravém místě! Ewa Farna (26) je už pět měsíců maminkou, a přestože má svého syna pochopitelně na prvním místě, nezapomíná ani na ostatní děti. Zpěvačka se dojala k slzám, když pomyslela na všechny ratolesti, jež musejí vyrůstat bez rodičů, lásky a něhy. Podívala se na svého Artura a smutek se ještě prohloubil!

Ewa Farna (26) se stala maminkou v mladém věku, nové životní role se ale zhostila na výbornou. Fenomenální zpěvačka dává do výchovy všechno, i proto ji tolik rozesmutnilo, že hodně dětí štěstí na rodiče a lásku vůbec nemělo.

V dojemném videu na Instagramu se musela přemáhat, aby nepropukla v pláč. „Kdykoliv uspávám své miminko a koukám na něj, tak mi připadá hrozně důležité to, že ho mám v té náruči a že má tu lásku kolem sebe a ten dotek, který potřebuje. A připadá mi úplně hrozná představa, když to nějaké miminko nemá. A určitě jich je hodně v nějakých kojeneckých ústavech,“ vyprávěla Farna.

Slova mění v činy

Zpěvačka na maličkého Artura (5 měsíců) není sama, k ruce jí je milující manžel a tatínek Martin Chobot (30). Ewa se současně s povzdechem radovala, že děti z neutěšených podmínek si berou do péče lidé, kteří ještě chtějí rozdávat lásku. Zpěvačka vyzdvihla třeba pěstounské rodiny, u kterých opuštěné děti dostanou dobré zázemí.

"Chtěla jsem moc poděkovat všem pěstounům a říct, že pěstounská práce mi připadá jako strašně důležitá," prohlásila Farna a jedním dechem prozradila, že několika takovým lidem ve spolupráci s jednou firmou věnuje kočárky pro miminka. Tomu se říká proměnit myšlenky v činy!

Tajemný pár na veřejnosti: Petra Nesvačilová ukázala přítele, se kterým čeká miminko

Související články

Další články

Nejnovější kauzy