Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se toho nebojí: PROZRADILA, kdy její chlapeček přijde na svět!

+ Dalších 33 fotografií
těhotná zpěvačka
A je to venku! Nastávající maminka Ewa Farna (25) se připravuje na narození svého prvního potomka. Teď konečně prozradila, kdy bude rodit. A jak to vypadá, žádné velké překvapení se konat nebude, i když u oblíbené zpěvačky se smyslem pro humor člověk nikdy neví.

Ewa dlouho tajila i samotný fakt, že je těhotná. Až nakonec vyšla s pravdou ven v letošním únoru – oznámila, že je v požehnaném stavu, dlouhé měsíce předtím se jí to dařilo zamlčovat. A panuje podezření, že se jí takový kousek povedl znovu!

Zpěvačka svým fanouškům na Instagramu odpovídala na různé otázky, a to nejen ohledně koncertů. Objevil se jeden mířený přímo na její porod: „Kdy už bude miminko?“ tázala se fanynka. „Vy se ptáte, jakoby se Vás to mělo týkat a čekala jste na objednávku. Z toho co vím, děti se rodí zhruba po 9 měsících a já s přírodou nemám žádný jiný deal (obchod -pozn. red),“ odpověděla Farna vtipně. A sice se diví, že se jí lidé ptají na termín porodu, ale sama byla tou, která na své těhotenství všechny upozornila a prozradila i to, že čeká syna

Ewa by podle všeho měla přivést svého prvního potomka každým dnem. Následně se chystá na několik zásadních vystoupení po Česku s tím, že zpěvačka chce koncertovat už v létě. Jisté je jedno, jak sama uvedla, měl by se jí narodit chlapeček a všichni jí unisono přejí, aby byl hlavně zdravý.

Mohlo by vás zajímat

Další články