Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se statečně snaží maskovat svá kila a vypadat hubeněji: Tři brady ale bohužel neschová

Když se nastaví, tak jí to ohromně sekne.
+ Dalších 28 fotografií
Pomalu to začíná vypadat, že Ewa Farna (24) konečně přizpůsobila šatník svým kilům. Na nedávném vystoupení se ukázala v černých džínách, tričku a celý outfit doplnila razícím oranžovo-žlutým sakem. Navíc se svěřila do rukou odborníků co se týče líčení a výsledek byl opravdu uchvacující. Zpěvačka vypadala, že má o pár kilo méně a bylo na ní poznat, že se cítí uvolněná a v pohodě. Bohužel krátce na to to na svých instastories pokazila třemi bradami. Ewo, takhle zblízka se raději netoč!

Ewa Farna (24) je bezpochyby nejlepší mladá zpěvačka, která se pohybuje už pěknou řádku let v českém šoubyznysu. Davy fanoušků nemá jenom v Česku, ale také na Slovensku a hlavně v Polsku. Někdy od svých dvaadvaceti let se Ewa potýká s nadváhou.

Zatímco ještě před pár lety to byla kost a kůže, potom krásně tvarovaná ženská, tak v současné době má viditelných několik kil navíc. To by nejspíše nebyl zas až takový problém, kdyby jinak půvabná zpěvačka uměla se svými kily pracovat.

Ewa si dlouhou dobu vybírala outfity, které absolutně nelahodily její postavě. Buď zvýrazňovaly její nedostatky, nebo přidávaly kila navíc. O víkendu se ale ukázala na dalším ze svých vystoupení a všem přítomným vyrazila dech.

Zpěvačce, která pochází ze Slezska, to neskutečně seklo. Vybrala si perfektní outfit, který nebyl žádnou módní halucinací a navíc ji opticky zúžil. Už jsem chtěla pomalu začít tleskat, ale Ewička to trošku pokazila v dalších instastories, kdy se točila hodně zblízka a ukázala tak fanouškům své tři brady, které se marně snaží maskovat.

Věříme, že do příště to už vychytá bez jediné chybičky.

Mohlo by vás zajímat

Další články