Ewa Farna (24) je bezpochyby nejlepší mladá zpěvačka, která se pohybuje už pěknou řádku let v českém šoubyznysu. Davy fanoušků nemá jenom v Česku, ale také na Slovensku a hlavně v Polsku. Někdy od svých dvaadvaceti let se Ewa potýká s nadváhou.

Zatímco ještě před pár lety to byla kost a kůže, potom krásně tvarovaná ženská, tak v současné době má viditelných několik kil navíc. To by nejspíše nebyl zas až takový problém, kdyby jinak půvabná zpěvačka uměla se svými kily pracovat.

Ewa si dlouhou dobu vybírala outfity, které absolutně nelahodily její postavě. Buď zvýrazňovaly její nedostatky, nebo přidávaly kila navíc. O víkendu se ale ukázala na dalším ze svých vystoupení a všem přítomným vyrazila dech.

Zpěvačce, která pochází ze Slezska, to neskutečně seklo. Vybrala si perfektní outfit, který nebyl žádnou módní halucinací a navíc ji opticky zúžil. Už jsem chtěla pomalu začít tleskat, ale Ewička to trošku pokazila v dalších instastories, kdy se točila hodně zblízka a ukázala tak fanouškům své tři brady, které se marně snaží maskovat.

Věříme, že do příště to už vychytá bez jediné chybičky.