Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Střelba v Ostravě StarDance 2019 Extra Host (pořad) Události roku 2019

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se s tím nepáře: Bez okolků sama prozradila, co se jí narodí!

+ Dalších 113 fotografií
kluk, či holka?
V pondělí večer českými médii otřásla radostná zpráva, že zpěvačka Ewa Farna čeká s manželem Martinem Chobotem miminko. Ihned se začalo spekulovat, co za pohlaví se nastávajícím rodičům narodí. Teď už jsou spekulace u konce.

Ewa Farna (25) v pondělí veřejnosti oznámila, že čeká potomka,a to dost netradičním, ale zároveň velmi krásným způsobem. Na svém Instagramu uveřejnila klip k písničce, kterou Ewa s manželem složili k příležitosti jejic svatby. V klipu se objevily něžné záběry zakulacené Ewy a pyšného budoucího tatínka, který své ženě něžně hladí bříško.

Ihned po vydání článku se začalo spekulovat, co se Ewě a Martinovi narodí. My v redakci jsme se drželi jasných indicií a přikláněli se k tomu, že Ewa bude chovat syna. Babské rady mluví jasně. Když maminka čeká chlapečka, sluší jí to jako nikdy, dále bylo zřejmé, že Ewino bříško je kulaté a níže položené, což také značí, že se narodí kluk.

Teď už nemusíme spekulovat, protože zpěvačka uveřejnila na svém Instagramu, že opravdu čeká chlapečka. Z této informace má jistě obrovskou radost i tatínek Martin Chobot. Vždyť přání každého chlapa je mít alespoň jednoho syna!

Budoucí rodičům k synkovi moc gratulujeme.

Mohlo by vás zajímat

Další články