Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se rozhodla zatočit se svými ŠPEKY: Neuvěříte, do čeho se pustila! Má ale vůbec na to?

Držíme palce!
Zdroj: instagram.com
+ Dalších 54 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna je rázná ženská, a když se do něčeho pustí, tak jde do toho po hlavě. Momentálně se rozhodla, že uběhne se svým týmem štafetový běh dlouhý 360 kilometrů. Tohle ji sice šlechtí, protože jí tímhle určitě nějaký ten špek ubude, ale zvládne to vůbec?

Ewa Farna (23) je známa svou korpulentní postavou a také tím, že si z toho vcelku vůbec nic nedělá. To je sice od zpěvačky hezké, že je takhle nad věcí a nehroutí se nad každým hnusným komentářem od některých lidí, ale možná bylo právě načase si uvědomit, že takhle to dál nejde.

Je fakt, že kila navíc některým lidem sluší a Ewa patří mezi ně. I tak to ale není zrovna zdraví prospěšné. Půvabná brunetka s hlasem jako zvon rozhodně nedrží žádné drastické diety, ale raději si jde zasportovat.

To koneckonců předvedla i tentokrát. Rozhodla se, že pokoří samu sebe a se svým týmem uběhne tři sta šedesát kilometrů dlouhý štafetový běh podél Vltavy ze Šumavy až do Prahy. Je hezké, že se Ewa snaží hýbat a něco se svými tukovými polštářky dělat, ale na druhou stranu, aby si toho zase nenaložila moc. Tohle je přece jenom dost velká fuška.

Související články

Další články