Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se rozčiluje! Hubený holky jsou ZLO! Nesmíte jim věřit!

Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
+ Dalších 44 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna by nejraději udělala z celého světa "Špekounov". Vadí ji všechny hubené ženy a i modelky. Co proti nim přesně má? To prozradila v pěkně ostrém rozhovoru.

O Evě Farné (23) se často říká, že je tlustá, obří jako bedna kytu, špekounek, metráček a podobně. Zpěvačka si tyto kritiky nepřipouští a snaží se to celé brát s nadhledem a humorem. Ale i přes to všechno ji pomluvy tohoto typu dost vadí. Po legračním songu Boky jako skříň… Ewa opět burcuje mladé dívky k tomu, aby vyhublým modelkám v časopisech nevěřily.

„Neustálé propírání mé váhy je nepříjemné v tom, že to přehlušuje, co skutečně dělám. Máme hodně projektů, krásných koncertů, ale lidem to je jedno, protože ze mě dělají nejtlustšího člověka na světě,“ řekla Ewa pro televizi Markíza.

Ewa se hájí tím, že hodně mladých dívek a žen vypadá v podstatě stejně jako ona sama.

„Ty ‚super‘ podněty, které dostáváme z plakátů, ty vyretušované strašně hubené holky, to není reálný svět. Samozřejmě takové holky jsou, ale když se projdete po ulici, tak jich najdete hrozně málo,“ vysvětlovala svůj postoj zpěvačka.

Momentálně se Ewa snaží svým fanynkám doporučit, aby nepodléhaly tomu, co vidí v reklamách na kosmetiku, módu, vlastně na cokoliv, co podléhá komerci

„To není realita. Já se také nebudím s full make-upem a s prodlouženýma vlasama. Stejně je nejvíc sexy, když se holka cítí dobře, jde vzpřímeně po ulici a usmívá se. Rozhodně není sexy obejmout holku a bát se, že ji zlomíte,“ dodala rozčílená Farna.

Tak uvidíme, jaký dopad její poselství bude mít…

Související články

Další články