Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna se pochlubila rozkošným synem: Artur je celý táta Martin Chobot

Syna Artura přivedla na svět se svým manželem Martinem Chobotem.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
snímek

Zpěvačka Ewa Farna (28) se pochlubila rozkošným synem Arturem (2), který roste jako z vody. Na sociálních sítích sdílela výjimečně jeho snímek, na kterém drží i malou kytaru. Je to celý tatínek Martin Chobot (32), potvrdila sama zpěvačka.

"Jako táta," napsala na úvod zpěvačka Ewa Farna ke snímku svého syna Artura, jehož soukromí jinak velmi chrání a jeho snímky sdílí jen zcela výjimečně. Na fotografii drží Artur u pódia i malou kytaru a své plavé vlnité vlasy má stažené šátkem.

"Ještě teď žijeme koncerty v Karlových Varech a ve Vinařství Lahofer. To jsou tak nádherná místa," popsala dál zpěvačka i s poděkováním směrem ke svým příznivcům z koncertu. "Moc děkuji všem, kteří přišli a užili si to s námi. Já si toho tak vážím," dodala.

Jak ten čas letí!

Netrvalo dlouho a snímek zahrnuli Evini sledující krásnými vzkazy, zejména směrem k synovi. "Bože, ten čas tak letí, a ty jeho vlásky," píší. "Rocker na scénu, to je vlasáček."

Syna ​Artura Ewa přivítala na světě se svým manželem, kytaristou své doprovodné skupiny Martinem Chobotem, před dvěma roky. Chlapeček se jim narodil v červnu 2019. Do svazku manželského vstoupili již o dva roky dříve - v roce 2017 se tajně vzali.


Související články

Další články