Ewa Farna (24) je bezpochyby jednou z nejoblíbenějších mladých zpěvaček současnosti. I když má pár kilo navíc, tak je to pořád krásná dívka, která se umí vkusně obléct. Ovšem musí chtít. Co se týče vkusu, tak je to s Ewou jako na houpačce.

Jednou zazáří a naprosto překvapí svým výběrem oblečení a podruhé pro změnu všem zůstává hlava stát nad tím, co si to proboha na sebe navlékla. V poslední době je to ale samý přešlap.

Tentokrát umístila zpěvačka na sociální sítě video, kde se objevila v dosti neforemném modelu, který jí zbytečně přidává strašně moc kil navíc. Aby toho nebylo málo, tak celkový dojem z šatů budí pocit, že zpěvačka právě vylezla z vězení a zapomněla se převléct.

Mít nějaké to kilo navíc není žádný problém, ale člověk musí holt vědět, jak se oblékat, aby nepůsobil jako pruhovaná koule. A to Ewa bohužel zase nev ychytala. Fanoušci z Česka a hlavně Polska ji doslova milují, ale tohle je neskutečný módní přešlap.

Jestli za tímhle stojí nějaký stylista, tak by měla pohledná brunetka pouvažovat nad tím, zda chce, aby ji do budoucna oblékal i nadále.