Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Ewa Farna radikálně změnila účes. Po letech se vrátila k ofině, fanoušci nestačí žasnout

Proměna Ewy Farne.
Zdroj: Instagram Ewa Farna
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
proměna

Ewa Farna překvapila své fanoušky. Oblíbená zpěvačka změnila účes a svým sledujícím zcela vyrazila dech. Vlasy výrazně zkrátila a navíc se po dlouhé době vrátila k ofině. Reakce na sociálních sítích na sebe nenechaly dlouho čekat. “Kočka jako blázen,” shodují se lidé. 

Ewa Farna vyrazila svým sledujícím dech. Na sociálních sítích se pochlubila novou vlasovou proměnou. Svou bujnou hřívu výrazně zkrátila a opět si pořídila ofinu, kterou nosila před několika lety. Fanoušci dávají její změně velký palec nahoru a shodují se, že zpěvačka výrazně omládla.


“Ano, jsem to já,” napsala zpěvačka k videu. V tu ránu, co zpěvačka příspěvek přidala, se s reakcemi roztrhl pytel. “Je to fakt pecka. Kočka jako blázen,” napsala Jitka. “Wow, tohle vám opravdu sluší mnohem více. Za mě jednoznačně změna k lepšímu,” napsal Ivo. “Ty vlasy jsou skvělé,” chválí i Martina.

Doporučené video: Ewa Farna promluvila o hubnutí.

Ewa s novým účesem omládla

Podle mnohých zpěvačka omládla. “Tak tohle vám tak sluší! Pořád vypadáte jako ta malá Ewa. To snad není možný, vy vůbec nestárnete,” lichotí Lenka. “Znovu patnáct,” shoduje se i Jana. Někteří si na změnu však nemohou zvyknout. “Máš nový vlasy, musím si zvyknout,” napsala Bára. “Já taky,” reagovala s humorem zpěvačka.


Zpěvačka se postupem času naučila mít ráda samu sebe takovou, jaká je, a naučila se nosit to, v čem se právě ona cítí nejlépe, nehledě na názor ostatních. “Já jsem potřebovala mít prostě ten prostor, abych slyšela, co potřebuji já. Co mně říká ta Ewa. Prostě v čem já se cítím dobře. Já jsem to nechtěla dělat pro jiný lidi a nechtěla jsem to dělat proto, aby tady byla další jakoby ideální holka na obálce,” uvedla v podcastu Čestmíra Strakatého.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy