Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Ewa Farna promluvila o dalším dítěti: Vypadá to, že se Artur záhy dočká sourozence

Zdroj: TEDx Talks/YouTube
+ Další 3 fotografie
NÁZNAK
Ewa Farna (26) si už osm měsíců užívá rodičovství a zdá se, že s plozením rozhodně nehodlá jen tak přestat. I když přiznává, že mateřství ji podstatně změnilo, už ví, že s manželem Martinem Chobotem (30) chce další miminko. Nebo snad už i v tomhle ohledu výrazněji pokročili?

Zpěvačka o tématu promluvila na nedávné přednášce pro převážně ženské publikum. Hovořila v ní o kyberšikaně, útocích na svou váhu a procesu vyrovnávání se s bezmocí proti takovým atakům na její psychiku. Podle ní je třeba mít zdravé sebevědomí a sebelásku. A v souvislosti s tím zmínila i své potomstvo, byť zatím je matkou „jen“ syna Artura.

Ponížení

„Jsem teďka čerstvě taky máma a chtěla bych, aby naše děti něco takového v sobě měly a měly se o co opřít. Aby nejen kolem sebe, ale i v sobě měly spoustu lásky, jistoty a pozitivního přístupu, aby byly schopny zvládat to, co jim život přinese. Třeba i veřejné ponížení na sociálních sítích. Třeba ne celorepublikové jako v mém případě,“ vyjádřila se Farna, která o větším počtu potomků hovořila jako o hotové věci.

„Aby nebyly odsouzené kvůli nelichotivým fotkám, kvůli tomu, odkud jsou, jak vypadají, jak se oblékají nebo koho mají rády, a měly pevné sebevědomí, o které se mohou kdykoli opřít. A jestli existuje někdo, kdo by je chtěl účelově zesměšnit nebo ponížit, aby pochopily, že je to jeho problém, jeho frustrace, jeho slabost,“ řekla moudře zpěvačka, která vypouštěla i humor směrem do vlastních řad.

Vykojený mozek

„Budu se s dovolením na to (papírové podklady – pozn. red.) trošku koukat, mám vykojený mozek,“ prohlásila Ewa Farna (26) vtipně na začátku proslovu na TEDxPragueWomen.

Že by řečmi o dětech v množném čísle snad něco naznačovala? Stane se snad ještě letos dvojnásobnou maminkou? Na odpovědi si ještě budeme muset počkat.

Související články

Další články