Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ewa Farna přijde kvůli koronaviru o kšefty a fanoušci o koncerty: Doufá se v náhradní termín

Zdroj: archiv Ewy Farné, Pixabay.com
+ Dalších 8 fotografií
nákaza
Preventivní nařízení vlády, které zakazuje pořádat akce s účastí nad 100 lidí, se dotkne i koncertní šňůry Ewy Farné (26). Na turné měla vyrazit už 17. března, už teď je jasné, že bude muset některá vystoupení zrušit. Opatření totiž platí do odvolání.

Zákaz akcí, kam by přišlo přes 100 lidí, v úterý dopoledne oznámil premiér Andrej Babiš (za ANO). Opatření proti šíření koronaviru se dotýká zejména umělců. Obavy, že je bude muset zrušit, má i Ewa Farna (26). Zpěvačka poslala fanouškům vzkaz na sociální síti.

Farna: Ještě vyčkejme, prosím

"Drazí fanoušci,

jak asi víte, vláda pro tento okamžik zakázala akce nad 100 lidí. Týká se to každého našeho koncertu či vystoupení, spousta lidí přichází do odvolání o práci (teď mluvím o celém průmyslu).

*Posílám Vám v celém svém údivu hodně pozitivní energie, úsměvu a minimum strachu, který se tak rád a rychle šíří, často napáchá více zbytečné škody. Prosím, vyčkejme na více

informací. Zatím toho moc nevíme. Ani třeba, do kdy zákaz platí. Budeme Vás co nejdříve ve všem informovat.*

Držte se a buďte zdraví. Děkuju za pochopení, Ewa."

Farna měla turné zahájit 17. března koncertem v Brně, nařízení vlády ale platí do odvolání. Pořádající agentura potvrdila, že je nucena její vystoupená odsunout na jiný termín, který zatím hledá.

Ve středu se v Česku zavřou také základní, střední, vyšší odborné a vysoké školy. Mateřské školy zůstanou v provozu.

Související články

Další články