Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ewa Farna přestala schovávat malého syna Artura: Jako maminka vykvetla do krásy

Zdroj: Instagram
+ Dalších 17 fotografií
šťastná ewa
Na fotky se synem je Ewa Farna (26) skoupá. A když už svého půlročního chlapečka ukáže, zásadně mu není vidět do tváře. To však nemění nic na tom, že nejnovější fotka ze zákulisí s usínajícím Arturem v náruči je pohlazením po duši. Takhle má vypadat milující rodič!

Ani korunovační klenoty nejsou pod takovou kontrolou jako soukromí Ewy Farné (26). Přesto zpěvačka občas nechá nahlédnout pod pokličku rodinného života s manželem Martinem Chobotem (30) a synkem Arturem (6 měsíců, polsky Artuś).

Udělala to i v úterý, kdy se pochlubila snímkem, na němž malého Artura uspává. "Ukolébavky, backstage a koncert. Jsem jako červený koberec," smála se Farna sama sobě. "Pro mě zcela běžná realita v zákulisí," dodala k fotce se synkem, kterou najdete v galerii.

Kousek od ostravského masakru

Ewa zrovna koncertovala v Ostravě, kde jen pár hodin předtím vystřílel Ctirad Vitásek (†42) nemocnici. Zavraždil šest lidí, další tři jsou zranění.

"Upřímnou soustrast rodinám zesnulých následkem dnešního útoku v Ostravě," napsala zpěvačka. "V Ostravě jsem dva dny, celým městem otřásá tento zločin," dodala vyděšeně.

Jakmile vraha dostihl policejní vrtulník, prostřelil si hlavu a Ewa Farna tak mohla show v ostravském Domě kultury odehrát.

Související články

Další články