Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Ewa Farna předvedla vrcholný nevkus: V šílené kombinaci vypadala jako hysterická úča z 80. let

Vypadá jako hysterická učitelka ze střední.
+ Dalších 65 fotografií
Zpěvačka Ewa Farna (24) předvedla snad nejhorší možnou módní kreaci. Všichni moc dobře víme, že co se týče vkusu, tak na tom není zpěvačka moc dobře, ale tentokrát to dohnala do opravdového extrému. Zkombinovala totiž části oblečení, které zkombinovat absolutně nejdou. Celkový dojem byl děsivý a Ewa připomínala hysterickou učitelku z 80. let.

Většina lidí přijala Ewu Farnou takovou, jaká je. Zpěvačka má zkrátka od jisté doby několik kilo navíc a nedaří se jí je shodit. Před pár lety sice měla o dobrých dvacet kilo méně a byla to taková sexy šťabajzna. Pokud Ewa nepůjde pořádně do sebe, tak jako dřív už nikdy vypadat nebude.

Jestli je ovšem sama se sebou spokojená, tak ať klidně váží metrák. Tvář má stále půvabnou a pořád je to taková rozkošná holka. Nad jednou věcí by se ale měla opravdu zamyslet. Co se týče výběru jejího oblečení, tak zpěvačka je kompletně mimo.

Doteď byly její šílené hogo fogo modely ještě vcelku snesitelné, ale to, co předvedla posledně, opravdu nemá obdoby. Zkombinovala prapodivné černé šaty s bílými hvězdičkami s nevkusně dlouhým proužkovaným sakem.

Spojila dva naprosto nespojitelné kousky a výsledek vypaloval přítomným fanouškům oči. Ewa budila dojem hysterické učitelky z 80. let, která dostává amok, když si zapomenete doma učebnici českého jazyka.

Ewo, okamžitě si sežeň nějakého stylistu, protože tohle je opravdu módní sebevražda, která bije do očí!

Mohlo by vás zajímat

Další články