Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna oslnila v černém korzetu: Předvedla úchvatnou postavu jako přesýpací hodiny

Ewa Farna oslnila v černém korzetu: Předvedla úchvatnou postavu jako přesýpací hodiny
Zdroj: Foto: se souhlasem Ewy Farne
Sexy
Ewa Farna (27) se nechala nafotit v sexy černém korzetu a vysokých kozačkách. Mladá zpěvačka tak dokázala, že i maminky to můžou pěkně rozbalit a pochlubila se svojí novou figurou, které docílila tím, že omezila maso a cukr.

Krásná Ewa Farna dokázala, že být maminkou neznamená vzdát se svého sexappealu. Navlékla se do korzetu a vysokých kozaček a zapózovala před objektivem. Anička Slováčková Ewičku pochválila. "Ewi, vypadáš famózně," opěvovala svou pěveckou kolegyni. Také fanynky se rozplývaly. "Já včera koukala na tvůj dokument Evi a teda, normálně jsem brečela. Můj názor na tebe se mi potvrdil, takže tvá úžasná osoba pro mě nebyla překvapením," napsala jedna z nich.

Ewa na nejnovějších snímcích jenom září a je vidět, že je spokojená. Zpěvačka v minulosti prožívala stresové období. Od té doby, co porodila syna Artura, se naučila sebelásce. Sama Ewa přiznala, že jakmile se dostane do stresu, začne kašlat na zdravou stravu. Zpěvačka se ale rozhodla svůj životní styl překopat, začala si na zahrádce pěstovat rajčata, omezila maso i sladkosti a kila šla dolů jako mávnutím kouzelným proutkem. Za svoji plnější postavu se bývalá královna jojo efektu ale nikdy nestyděla a slova haters nechává bez povšimnutí.

Související články

Další články