Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna opět vyrazila ven bez mrknutí do zrcadla! Tady je něco špatně!

Hledá se stylista, značka: Spěchá! Moc!
Zdroj: profimedia
+ Dalších 25 fotografií
Ewa Farna je vynikající zpěvačka s dobrou dušičkou. Jediné, co ta holka krom volantu nezvládá, jsou její módní kreace!

Zpěvačka Ewa Farna (23) jistě nikdy nebude patřit do skupiny vychrtlých modelek. A to je na jednu stranu vlastně dobře. O důvod víc se nestresovat tím, co si dát nebo nedat k jídlu.

Její postava krev a mlíko se už stala v podstatě jejím poznávacím znamením. A tím nemyslíme jen její převzatý song Boky jako skříň. Farna zkrátka není typ ženy, která by se nějak zvlášť zatěžovala přísnými dietami.

Velká škoda ovšem je, že své problémové partie často zbytečně zdůrazňuje svojí volbou oblečení, a to nelichotivým způsobem.

Na poslední akci svůj opětovný módní přešlap Ewa předvedla naplno. Světlý top, tlustá šála… to by se ještě dalo akceptovat. Ewa netrpí na tlusté tváře a její obličej je pěkný. Nicméně BÍLÉ kalhoty v kombinaci s nevkusnými rádoby kovbojskými kozačkami na vysokém podpatku bylo absolutní módní peklo!

Nejen že světlé kalhoty si Ewa bohužel dovolit nemůže, ale navíc své nohy zohyzdila těmi již zmíněnými kozačkami! Ty opticky zkracují nohy absolutně všem. Takže pokud zrovna nejste žena, která měří alespoň 180 cm, tento módní experiment rovnou vyškrtněte ze svého šatníku.

Ewo, jsi moc krásné a líbezné děvče. Už bychom ani nebrali tvé větší pozadí jako to největší minus. Máš holt takové genetické dispozice a to není v dnešní době Kim Kardashian West problém. Ale vážně začni uvažovat o zkušeném stylistovi, který ti pomůže, jak máš své tvary zúročit sexy pojetím!

Související články

Další články