Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Ewa Farna odhalila strie: Tohle je moje tělo, média mě šikanovala

Ewa Farna boří zaběhnuté stereotypy o vnímání ženského těla.
Zdroj: Se souhlasem Ewy Farne
Sebeláska

Boky jako skříň? Spíš jak almara. I tak v posledních letech šila média do talentované zpěvačky Ewy Farné (27). Ta nyní přichází s novým projektem, který nazvala Tělo. V něm promluvila o kyberšikaně, sebelásce a odhalila i svoje strie. Ewa se stává inspirací pro všechny ženy i muže bojující se svou váhou.

Za moji váhu mohou média

Nemá boky jako skříň, vypadá už jako almara. Jako dva polské tiráky. Největší vzducholoď v Praze s osmi bradami, tlustá vánoční ozdoba a obludárium roku. To jsou jen některé z urážek, kterými v průběhu let média častovala talentovanou zpěvačku Ewu Farnou (27)

.

"Moje tělo si prošlo psychicky náročnou cestou," přiznala zpěvačka ve svém novém videu k projektu Tělo. "Po mediální kyberšikaně jsem podlehla emočnímu jedení," odhalila své problémy Ewa.

Podvědomě jsem se obalovala

Emoční jedení, tedy přejídání, se už řadí mezi poruchy příjmy potravy, kdy se jedinci snaží zahnat emoční nepohodu a stres jídlem.

"Začala jsem se podvědomě obalovat, abych uchránila to nejkřehčí uvnitř," vysvětila zpěvačka svůj boj s váhou. Dnes si svého těla konečně váží. "Nejvíc mě lásku k němu naučilo těhotenství," dodala Ewa a zrakům fanoušků odkryla i svoje strie na bocích.

Není se přece za co stydět. Jizvy jsou normální, stejně jako nějaké to kilo navíc. A to se teď Ewa snaží sdělit každé ženě a každému člověku, který se se svou váhou trápí podobně, jako kdysi ona.

Fanoušci vzkazují

Vybrali jsme pár nejkrásnějších komentářů od fanoušků, kteří zpěvačce na Instagramu vyjádřily podporu a zároveň třeba inspirují mnohé z vás. Tady jsou.


"Loni přišlo těhotenství. Mé břicho už nikdy nebude vypadat, jak vypadalo. Ale o to víc si ho cením. Mám ke svému tělu ůctu a respekt za to, že zplodilo, odnosilo a porodilo život. Teď mi břicho zdobí jizva po císařském řezu a strie. A nikdy jsem se neměla radši."

"Gratuluji k Vaší cestě. Jste a vždy jste byla nádherná žena, která ví, co chce a nechce. Přeji hodně radosti v životě a ať písně z nové desky osloví co nejvíce lidí."

"Jste nádherná žena i s pár kily navíc nebo se striemi. Všechny jsme krásné, ženy!"


Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy