Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna o nevěrném Klusovi: Jen málo chlapů je jako ty!

Ewa vzdala hold nevěrníkovi.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Dalších 13 fotografií
Na světě je plno žen, které by nevěru svém partnerovi nikdy neodpustily. Ewa Farna (25) mezi ně nepatří! Ona totiž přímo vzdala hold Tomáši Klusovi (32), který se před pár dny veřejně přiznal k tomu, že podváděl všechny své přítelkyně, i svou současnou ženu Tamaru (30).

Ewa je na svého bývalého přítele Tomáše Kluse očividně pyšná. Na zpěvákově Instagramu dala najevo, jak moc jí udělalo radost to, že Klus před celou republikou na plná ústa řekl (respektive napsal), že jí byl nevěrný.

„Jsi odvážný Muž,“ začíná svůj vzkaz oblíbená zpěvačka, která s Klusem tvořila pár před dlouhými lety.

„Chlapů v tom pravém slova smyslu je málo. Je skvělý, že jsi osobnost hodná pozorování, pro to, co tvoříš, ale také kým jsi. Pravdy je v tom dnešním světě málo a jen ji raz,“ dodala dále Farna a celý svůj text doplnila o roztomilý smajlík, který nejspíše znázorňuje štěstí.

Ewa je šťastná, že Tomáš mluví pravdu.

Těch, kteří v Klusovi vidí jakéhosi „Boha pravdy“, který tím, že podvedl všechny své přítelkyně a teď se k tomu přiznal, udělal vlastně dobrý skutek, je na sociálních sítích nespočet. Množí se ale také ti, kteří Klusovo současné chování a jednání nechápou.

Související články

Další články