Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Ewa Farna o druhém těhotenství: Bude to masakr, ale jsem šťastná!

Ewa Farna získala hlavní trofej.
Zdroj: Martin Procházka / eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Těhotenství

Zpěvačka Ewa Farna (28) jenom září a tento rok patří dozajista k jejím nejlepším vůbec. Nejenže se její tvář objevila na Times Square v New Yorku, ale vyhrála také Českého slavíka a oznámila druhé těhotenství. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka na TV Prima se rozpovídala o svých úspěších i o očekávaném dítěti. 

Na co sáhne, tam slaví úspěch. Zpěvačka Ewa Farna zažívá asi nejlepší období ve své kariéře. V červnu tohoto roku dobyla Times Square, kde se objevila na jednom z billboardů díky své písni Tělo. Tato píseň oslavuje ženy všech tělesných proporcí a ukazuje nedokonalosti, které v konečném důsledku dělají ženy krásné. Skladba se stala velmi populární, stejně jako videoklip.

Před pár dny navíc Ewa získala svého prvního slavíka v kategorii zpěvačka. Letos je to 15 let, co jsem tu stála poprvé jako objev roku. Kdysi jsem tu byla jako malá holčička s rovnátky, psalo se, kdo ví, jak dlouho tady budu a jestli nejsem krátkodobý produkt z Polska s omezenou trvanlivostí. Teď tu mám po 15 letech čest přebírat takovou cenu,“ uvedla ve své děkovné řeči.

Druhé dítě je na cestě

A jedna z největších novinek tohoto roku je bezesporu ta, že Farna čeká druhého potomka se svým manželem Martinem Chobotem. V pořadu 7 pádů Honzy Dědka na TV Prima zpěvačka přiznala, že je ráda, že desku stihla dokončit před porodem. „Tahle deska trvala sedm let, další možná bude až v pubertě dětí. Je pravda, že jsem ráda, že jsem to stihla mezi prvním a druhým dítětem, protože práce kolem je hrozně moc. Jsem ráda, že už to uzavírám, vydávám a můžu se soustředit na ten masakr, který mě čeká se dvěma dětmi,“ nechala se slyšet.

Zároveň dodala, že dvě děti jí dají určitě pořádně zabrat. Ale je to super, vždy jsem chtěla víc dětí, takže jsem šťastná. Je to až příručkově krásný. Doufám, že všechno dobře dopadne,“ uzavřela Ewa Farna.

Související články

Další články