Nejslavnější polská zpěvačka u nás Ewa Farna (21) křtila svoje nové CD, a protože je potřeba ho pořádně promovat, aby se o něm mluvilo a neupadlo hned v zapomnění, vyrazila na křest s pořádně odhaleným dekoltem a ukázala nám přesně tolik, abychom se namlsali a zároveň byli napnutí, jak to tam vypadá doopravdy.

Prostě takový ten starý trik, kdy žena přijde do společnosti zahalená, tedy spíš odhalená přesně tak akorát na upoutání závisti jiných žen a hlavně mužského oka.

Na Ewě je vidět, že si je přesně jistá tím, co chtěla svým výstřihem vyvolat, sebevědomý a nadnesený úsměv, když jí na hrudník zamířily všechny objektivy, mluví totiž za vše.

Pomohla si nenápadnou zvedačkou k nadpozemsky držícím ňadrům a jen letmo kontrolovala, zda jí z výstřihu neleze víc, než by mělo. Bohužel pro nás ne, ale ona může být spokojená i tak, Farna totiž, ačkoliv je hodně dobrá zpěvačka, začíná být se svými křivkami taky idolem ženskosti a nebude to dlouho trvat a přijde jí nějaká ostřejší lákavá nabídka za hodně, hodně peněz.

Diana Kobzanová by jí mohla povyprávět. A taky raději co nejrychleji poučit, jak s focením naložit.