Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Ewa Farna na druhé koleji: Zpěvačka ukázala žhavou mámu, která vypadá skvěle!

+ Dalších 12 fotografií
foto uvnitř
Ewa Farna (25) jednoznačně patří mezi nejlepší a nejoblíbenější zpěvačky Česka a Polska. Svědčí o tom i její velká základna fanoušků, kteří za pohlednou zpěvačkou téměř vždy stojí. Tentokrát se ale středem pozornosti nestala zpěvačka, nýbrž její maminka, která je fakt šťabajzna.

Ewa Farna prožívá jedno ze svých nejkrásnějších období. Je šťastně vdaná za svého dlouholetého přítele a člena kapely Martina Chobota, po profesní stránce se jí perfektně daří a konečně alespoň trochu začala přizpůsobovat šatník své váze.

Zpěvačka se snaží chránit hlavně své soukromí, a proto jsou fotky členů její rodiny vzácnou výjimkou. Po delší době se ale rozhodla, že fanouškům ukáže svoji maminku. Karin Farna je starší verze Ewy Farné a podoba se opravdu nezapře.

Navíc maminka zpěvačky vypadá naprosto perfektně. Jde vidět, že obě dvě mají opravdu láskyplný vztah. „Perfektní máma,“ napsala Ewa k rozkošné fotce, na které je maminka Karin.

Jedna z nejoblíbenějších zpěvaček Česka by mohla svoji maminku ukazovat častěji. Souhlasíte?

Mohlo by vás zajímat

Další články