Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna konečně nevypadá jako almara: Ukázala výstavní dekolt a super figuru

Za tenhle outfit tleskáme!
Zdroj: instagram
+ Dalších 52 fotografií
Ewa Farna šla evidentně konečně do sebe a trochu se umírnila ve výběru svých outfitů. Na svém Instagramu se pochlubila fotkou, kde jí to náramně sluší. Sexy černý obleček s rozparkem a kozačkami je přesně to, co lahodí zpěvaččině postavě. Jako bonus ukázala svým fanouškům výstavní dekolt.

Ewa Farna (24) je bezpochyby jednou z našich nejlepších mladých zpěvaček, ale co se týče výběru oblečení, tak v poslední době hodně tápe. Není to tak dávno, co se fanouškům ukázala v prapodivném pruhovaném oblečku, ve kterém vypadala jako zebra s nadváhou.

Tentokrát ale Ewa překvapila a zazářila. Na sociálních sítích se pochlubila fotkou, na které jí to opravdu sluší a její outfit zpěvačce nepřidává žádná zbytečná kila navíc. Černý obleček s vyzývavým dekoltem doplnila kabátkem stejné barvy a sexy vysokými kozačkami.

Tenhle model Ewa opravdu vychytala a také za něj od lidí sklidila patřičnou chválu. Tak snad si z toho vezme ponaučení a bude se i nadále oblékat v tomto duchu. I když je pohledná brunetka kypřejší postavy, tak když chce, vypadá skvostně.

Související články

Další články