Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Ewa Farna konečně nevypadá jako almara: Ukázala odvážné šaty i napěchovaný de­kolt

Ewa Farna vypadá konečně perfektně.
+ Dalších 37 fotografií
Ewa Farna (25) v poslední době vypadá opravdu hodně dobře. Určitě to není ale tím, že by začala nějak rapidně hubnout, ale spíše si vzala některé řeči o svém vkusu k srdci a už to nese první ovoce. Na sociálních sítích se ukázala na livestreamu svým fanouškům v hodně rajcovních šatech, které odhalovaly její poklady, a navíc vypadala jako roztomilá holčička.

Ewa Farna před pár dny oslavila své pětadvacáté narozeniny. Ewa je sice náš národní poklad, ale dlouhodobě je kritizována za to, že se absolutně neumí oblékat. Všichni si tak nějak zvykli na to, že půvabná zpěvačka má pár kilo navíc a ta k ní zkrátka patří.

Jenomže i když nejste zrovna holka s postavou modelky, tak to neznamená, že byste se nemohla obléct vkusně. A to Ewě nikdy nešlo. Její šílené modely, které jí přidávaly akorát kila navíc, nedokázali pobrat ani fanoušci.

Jedna z našich nejoblíbenějších zpěvaček patrně nemá a ani neměla žádného stylistu. Její hororové modely děsily úplně všechny. V poslední době ale úplně otočila. Na veřejnosti vypadá upraveně, vkusně a dokonce zvládá zakrýt i nadbytečná kila.

Tentokrát se ukázala na sociálních sítích, kde si pravidelně povídá se svými fanoušky a sklidila velký úspěch za svůj zevnějšek. Zpěvačka byla velmi pěkně nalíčená, hýřila úsměvem od ucha k uchu a vzala si na sebe hodně odvážné šaty, které odhalovaly její přednosti.

Tak snad se Ewa této cesty bude držet a my už nikdy nebudeme svědky jejích šílených módních kreací.

Mohlo by vás zajímat

Další články