Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna klame tělem: Pod volný model schovala těhotenské bříško, myslí si lidé

Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie

Ewa Farna (28) dorazila do Karlových Varů na benefiční koncert v rámci projektu Piana do škol. Lidé se na koncert mohli přijít podívat zdarma. Což také v hojné míře učinili a začali spekulovat, co se skrývá za výběrem Ewina outfitu.

Oblíbená zpěvačka a maminka dvouletého syna Artura Ewa Farna se spolu s manželem Martinem Chobotem (32) objevila na pódiu benefičního koncertu v karlovarském Poštovním dvoře, který se konal v sobotu večer. Očividně skvěle naladěná zpěvačka vystoupila ve volném černém modelu a rázem tím mezi lidmi vyvolala otázku, co tím sleduje.

Ewa se se téměř celý život potýkala s tím, že ostatní řešili její váhu. Sama byla kvůli svému tělu v minulosti velmi nejistá, ale naučila se mít samu sebe ráda. „Moje tělo si prošlo psychicky náročnou cestou," přiznala zpěvačka ve videu k projektu Tělo. „Po mediální kyberšikaně jsem podlehla emočnímu jedení," odhalila své problémy.

Druhé dítě?

Nyní vypadá Ewa lépe než kdy dřív a hlavně se zdá být dokonale spokojená, což je nejdůležitější. Že v rámci své nové image a v souvislosti s projektem Tělo volí oblečení, které neodvádí pozornost od zpěvu k ženským křivkám, se zdá ýt naprosto logické. Fanoušci se ale hned začali zajímat, jestli Ewa náhodou není podruhé těhotná a pod volným oblečením neskrývá mateřské bříško...

Že s manželem plánují druhé miminko, tím se Ewa nijak netají. "Uvidíme, jak se k tomu příroda postaví," řekla zpěvačka před časem Blesku a naznačila, že na druhém potomkovi pracují a výsledek nechávají na osudu.

Více o Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary 2021 ➔

Související články

Další články