Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Ewa Farna je samé překvapení: S nadšením odhalila velkou novinku ve svém životě

Zdroj: Archiv Ewy Farne
+ Další 4 fotografie
už vidí
Zpěvačka Ewa Farna (26) se ukázala fanouškům, jak ji neznají. Na sociální síti se pochlubila tím, že si pořídila dioptrické brýle, díky nimž po dlouhé době konečně dobře vidí. Co myslíte, sluší jí nebo měla zvolit jemnější model?

Ewa Farna (26) se v pořadu televize Nova Život ve hvězdách svěřila divákům, že u ní proběhla velká novinka. Ačkoliv řada fanoušků spekulovala, jestli Ewa nečeká druhé dítě, tou novinkou byla právě zbrusu nová dioptrická pomůcka.

Nové brýle

V pátek ráno se novými brýlemi pochlubila i na svém Instagramu. "U mě takové novinky! Ten svět je fakt hezký, kor když ho člověk po dlouhé době pořádně vidí," připsala zpěvačka ke snímku, pod kterým se to začalo hemžit pochvalnými komentáři. "Sluší, krásná," zaznívá nejčastěji v komentářích. A jak se líbí Ewa v nových brýlích vám?

Proč neukazuje syna

Ewa kromě novinky v podobě brýlí oznámila i místa, kde se s ní mohou fanoušci setkat. Maminka osmiměsíčního Artura v televizi prozradila i to, proč neukazuje svého syna. "Je to člověk, není veřejná osoba," uvedla oblíbená zpěvačka důvod toho, proč zatím tvář svého pokladu schovává před veřejností.

Související články

Další články