Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Ewa Farna je právem hrdá dcera: Po dlouhé době ukázala maminku, je to zatracená šťabajzna

Ewa má krásnou maminku.
+ Dalších 62 fotografií
Ewa Farna (24) je bez pochyby pohledná dívka, která se dlouhodobě snaží zatočit s kily navíc, ale bohužel se jí to prozatím nedaří. Po dlouhé době opět ukázala na sociálních sítích svoji maminku Karin Farnou. Zpěvačka svoji rodinu neukazuje zas tak často, takže tohle byla příjemná změna. Musíme uznat, že maminka Ewy je pořádný kusanec.

Maminka Ewy Farne (24) musí být na svoji dceru právem pyšná. Ewa je považována za naši nejlepší zpěvačku a má obrovskou základnu fanoušků. Na druhou stranu i zpěvačka se může dmout hrdostí. Na svůj věk je její maminka fakt kočka.

Ve svém věku totiž Karin Farna strčí hravě do kapsy leckteré mladší ženy, a to jí stačí jen nasadit sluneční brýle a nahodit parádní úsměv. Všichni už aspoň víme, po kom je Ewa tak charismatická a půvabná.

Rodinu zpěvačky na sociálních sítích moc neuvidíte. Maminu by ale mohla ukazovat častěji a možná by si měla z ní vzít trochu příklad. I přesto, že je maminka Karin o dost starší než její dcera, tak postavičku si udržuje perfektní.

Mohlo by vás zajímat

Další články