Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna je 15 let na scéně: Takhle se z dívky s rovnátky změnila v krásnou mámu

Zdroj: Profimedia.cz, archiv Ewy Farné
+ Dalších 17 fotografií
proměna
Jen stěží se dá uvěřit, že Ewa Farna (26) je na scéně už téměř patnáct let. Z benjamínka s rovnátky se vypracovala v pevnou součást českého šoubyznysu. Díky polským kořenům slaví jeden úspěch za druhým i u našich severních sousedů. Podívejte se, jak šel s oblíbenou zpěvačkou čas.

Psal se rok 2006, když Ewa Farna vtrhla na hudební scénu s hitem Měls mě vůbec rád. Do povědomí se zapsala nejenom hlasem jako zvon, ale také ikonickými rovnátky. Puberťáci se za ně dokonce přestali stydět. Když je měla jejich oblíbená zpěvačka, mohli je nosit i oni.

Farnou objevil producent Lešek Wronka Navzdory rozjeté kariéře v roce 2012 odmaturovala na gymnáziu v rodném Českém Těšíně. O den později měla autonehodu. Ewa nadýchala 0,8 promile a na dva roky přišla o řidičák. Naštěstí se nikomu nic nestalo. Den předtím zapíjela maturitu, sedm hodin před jízdou už si ale prý nedala ani skleničku.

Životní zvrat

Rok 2013 pro ni byl přelomový. Usedla za porotcovský pultík SuperStar a začala chodit se svým kytaristou Martinem Chobotem (30). V roce 2017 si ho vzala a v černu 2019 se jim narodil syn Artur.

Od dívenky s rovnátky to Farna dotáhla až ke vzorné mamince. A do toho zvládla udržet si slávu bez větších skandálů. "Mateřství je bezpochyby na prvním místě. A to se přece nemusí vylučovat s občasným koncertováním," říká dnes Ewa, jejíž turné zastavila koronavirová krize Na její proměnu se podívejte v galerii.

Související články

Další články