Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Ewa Farna jako královna převleků! Z nevzhledného hábitu vklouzla do sexy šmrncovních šatů s rozparkem

Co myslíte?
+ Dalších 45 fotografií
Ewa Farna (24) je každý den jiná žena. Jednou ji stylista navlékne do hábitu à la Harry Potter a podruhé se ukáže jako půvabná kráska v luxusních dlouhých šatech se sexy rozparkem. Jak jen to tato talentovaná zpěvačka dělá?

Populární česká zpěvačka Ewa Farna (24) je kromě fenomenálního hlasu hodně propíraná v médiích hlavně kvůli svému stylu nebo špatnému výběru stylisty. Její outfity jsou jako na houpačce, jednou sexy a šmrncovní a jindy nevkusné hábity, které jí zbytečně přidávají na váze.

Není divu, že se pak do ní obuje kdejaký hater a kritizuje její vzhled, dvojitou bradu či velká stehna. Jen nedávno oblékla modro-fialový hábit se žlutým lemováním a páskem. Její postavě to opět zbytečně přidalo kila navíc a i když to barevně ladilo, nebyl to outfit, který by podtrhl její ženské křivky.

Mnohem lepší to ale bylo, když se na polském festivalu převlékla do tmavě růžových šatů s výrazným rozparkem. Šaty díky svému střihu vytvořily hubený pas a zakryly veškeré nedostatky. Rozparek působil žensky a odvážně, ale pořád neodhaloval nic, co mělo zůstat zahaleno.

Po podobných kouscích by měla Ewa rozhodně sahat častěji, vypadala totiž báječně!

Mohlo by vás zajímat

Další články