Trendy tagy Simona Krainová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Ewa Farna jako fialová disko koule! Dokonalý obličej, obrovské tělo!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 57 fotografií
Ewa Farna Chobotová (24) to v posledních dnech nemá vůbec lehké! Snaží se bojovat se svou váhou a veřejnost jí v tom ale vůbec nepomáhá, spíše naopak! Tentokrát talentovaná zpěvačka ukázala obličej jako panenka, ovšem ve fialovém outfitu připomínala disko kouli!

Národem milovaná zpěvačka bezesporu strčí své kolegyně do kapsy! Zpívat jednoznačně umí a když se rozjede na pódiu, všichni kritici jen tiše zírají. Ovšem kdyby k tomu všemu „vytunila“ svou postavu, nebude snad nikoho, kdo by ji za něco mohl kritizovat.

Ewa má ale smůlu na outfity, které ji dělají mnohem mohutnější, než ve skutečnosti je, a to je velká ŠKODA! Ve fialové bundičce a tmavě fialové halence působí mnohem mohutněji, než ve skutečnosti je!

Možná by měla uvažovat o změně stylisty, protože tohle je opravdu nepovedené. Ne každému sluší vše, a bohužel holky krev a mléko, jako je Ewa (24), musí pečlivě vybírat jak kousky, tak i barvy, které na sebe obléknou. I když měla dokonalý make-up a upravené vlasy, fialová prostě jednoznačně přebila vše hezké!

Související články

Další články