Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Ewa Farna hubne před očima: Svěží závan vkusu a o několik čísel menší velikost

Zdroj: Ewa Farna archiv
+ Dalších 24 fotografií
proměna
Jedna z nejoblíbenějších českých zpěvaček Ewa Farna (27) hubne před očima. Ještě před porodem Ewa válčila s kily navíc prakticky od puberty. Spousta maminek říká, že s dětmi se kila shazují sama a patrně to bude případ i samotné zpěvačky. Od narození syna Artura Ewa prožívá jedno z nejkrásnějších období v životě ženy a je to na ní poznat.

Půvabná Ewa Farna (27) v poslední době shazuje kila jako divá. První náznaky se objevily již v srpnu, kdy se zpěvačka ukázala na veřejnosti v černých šatech a bylo na první pohled jasné, že shodila už nějaká ta kila.

Zpěvačka ukázala ladné nožky jako laňka a evidentně jí mateřství nadmíru svědčí. Farna má velkou oporu hlavně v rodině a svém manželu hudebníkovi Martinu Chobotovi. Malému Arturovi nejsou ještě ani dva roky a lidé už na sociálních sítích vyzvídají, zda se nechystají pořídit bratříčka nebo sestřičku.

Před pár týdny šťastná maminka přidala na sociální sítě snímek, na kterém je znatelně hubenější a září na všechny strany. Za to si vysloužila Ewa neskonalé poklony. „Ewo, vy jste byla vždycky nádherná. Ale to břicho? Nepoznávám vás,“ píšou nadšení fanoušci.

Všechno tedy napovídá tomu, že Ewa a její manžel Martin se zatím nechystají pořídit Arturovi sourozence, ač by si to jejich fanoušci jistě přáli. Česká zpěvačka s polskými kořeny ale nikdy nevypadala lépe než nyní.

Související články

Další články