Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Ewa Farna doslova rezignovala a na hubnutí kašle! Láduje se škvarky a dvojitá brada ji ani trochu netankuje

Co to s ní je?
+ Dalších 75 fotografií
Ewa Farna Chobotová (24) se zřejmě po vlně kritiky ze strany fanoušků a médií rozhodla na všechno se vykašlat a dělat si to, co uzná za vhodné! Už žádné hubnutí a touhu po dokonalé postavě odložila na dobu neurčitou!

Národem milovaná zpěvačka Ewa Farna bezesporu strčí své kolegyně do kapsy! Zpívat jednoznačně umí, a když se rozjede na pódiu, všichni kritici jen tiše zírají. Ovšem kdyby k tomu všemu „vytunila“ svou postavu, nebude snad nikoho, kdo by ji za něco mohl kritizovat.

Kromě toho, že její stylista zřejmě žádný vkus nemá a rád ji navléká do outfitů, které z ní dělají mohutnější, než ve skutečnosti je, vypadá to, že Ewa už hodila za hlavu jak hubnutí, tak i sen o dokonalém těle, kterému nebude moct nikdo nic vytýkat.

Na sociálních sítích se totiž pochlubila, že si ráda dopřává nezdravá jídla, jako jsou škvarky, tvarůžky či klobásy. Také nemá problém se všem svým sledujícím ukázat nenalíčená, rozcuchaná a s dvojitou bradou. Opravdu by to měla nechat tak, nebo by měla začít makat na svém těle?

Mohlo by vás zajímat

Další články