Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Ewa Farna dobyla Time Square v New Yorku! Tak teď jsem už oficiálně velká jako barák, pochvaluje si

Ewa Farna
Zdroj: Se souhlasem Ewy Farné, koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
Zahraničí

Nová píseň s názvem Tělo zpěvačky Ewy Farné (27) slaví celosvětový úspěch! Upoutávka k její písni se totiž objevila na proslulé Times Square v americkém městě New York. Ewa nyní nemůže být šťastnější.

Nejen že je zpěvačka Ewa Farna známá v Česku a Polsku, nyní už ji znají i v New Yorku. Zpěvačka totiž obsadila jeden z velikých billboardů na slavném Times Square v New Yorku. Ewa se se svou novou písní Tělo stala tváří Spotify playlistu, který bojuje za rovnoprávnost žen v hudebním průmyslu. Kromě ní se na playlistu objevily další umělkyně ze zahraničí a Ewa je tak jedinou Češkou.

„Tak teď jsem už oficiálně velká jako barák. Tahle velikost XXL mi docela lichotí,” zavtipkovala na svém Instagramu i Facebooku Ewa poté, co přidala dvě fotografie svého obličeje na billboardu na Times Square.

Reklama za miliony

Podle odhadů vyjde pronájem takové reklamní plochy až na tři miliony dolarů za měsíc. Není se čemu divit, po Times Square, což je rozsáhlá křižovatka mezi Broadwayí a Sedmou avenue a zároveň součást manhattanské části, denně projde až půl milionu lidí.

Ewa se na billboard dostala s písní a videoklipem Tělo, kde se snaží poukázat na reálná ženská těla a ne jen perfektní postavy bez jakýchkoliv vad. Oblíbená zpěvačka se téměř celý život potýkala s tím, že ostatní řešili její váhu. Sama byla kvůli svému tělu v minulosti velmi nejistá, ale naučila se mít samu sebe ráda. „Moje tělo si prošlo psychicky náročnou cestou," přiznala zpěvačka ve svém novém videu k projektu Tělo. „Po mediální kyberšikaně jsem podlehla emočnímu jedení," odhalila před časem své problémy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy