Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Ewa Farna chce boky jako dvě skříně: Bude závodit v pojídání švestkových knedlíků!

+ Dalších 77 fotografií
Mám boky jako skříň, co naplat, když tolik ráda jím. Zpěvačka Ewa Farna (25), se rozhodla potvrdit slova jedné ze svých písniček. Celý víkend se totiž bude tláskat ovocnými knedlíky!

Když už, tak už, řekla si zřejmě Ewa Farna, která se nijak netají svou láskou k jídlu. Chystá se totiž soutěžit v pojídání ovocných knedlíků.

Zpěvačka, jejíž váha se mění jako počasí, v sobotu zasedne mezi dalšími jedlíky na Trnkobraní ve Vizovicích a bude závodit v pojídání švestkových knedlíků. Musí jich spořádat nejméně 31, jestliže chce stanout na stupních vítězů.

Loňské vítězství bude obhajovat kapela Visací zámek, dalšími soupeři Farny budou skupiny Mandrage, Mirai, Jelen, Portless, Desmod, Poletíme? a Levitate.

Světový rekord Američana Patricka Bertolettiho (33) ale zřejmě nezdolá ani Ewa Farna. Ten stláskal neskutečných 233 ovocných knedlíků se švestkami. Majitelka jednoho z nejzvučnějších hlasů v Česku má vedle jídla ráda i výzvy, a tak je možné, že všem o víkendu vyrazí dech.

Mohlo by vás zajímat

Další články