Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna čeká druhé miminko: Zpěvačka je v pokročilém stádiu těhotenství

Syna Artura přivedla na svět se svým manželem Martinem Chobotem.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
těhotenství

Zpěvačka Ewa Farna (28) je podruhé těhotná. Druhého potomka přivítá na svět se svým manželem, hudebníkem Martinem Chobotem (32), a jejich syn Artur tak bude velkým bráškou. Radostnou novinku oznámila na svých sociálních sítích. 

"Jak jsem slíbila - tady je tracklist a zadni strana desky UMAMI. Tohle "dítě" v podobě alba se zrodí se začátkem prosince. Pak jak je vidno, je na cestě i další. Nevím zatím, jak bude znít, ale je jasné, že to bude velká srdcovka," uvedla zpěvačka Ewa Farna ke snímku, na kterém drží na svém již výrazně zaobleném bříšku nové album.


Netrvalo dlouho a fanoušci zpěvačku zahrnuli krásnými gratulacemi. "Ewičko, to je krásná novinka, moc gratuluji, ať se vám jen daří," píší sledující. "Gratuluji vám, hodně síly a zdraví," uvádějí desítky dalších

Ewa Farna se v roce 2017 po čtyřletém vztahu provdala za kytaristu Martina Chobota, který dlouhá léta působil v její doprovodné skupině. O dva roky později, na začátku června 2019, porodila v příbramské nemocnici syna, kterému s manželem vybrali jméno Artur. Nikdy se netajila tím, že se dalšímu miminku rozhodně nebrání...
Martin je pro Ewu skutečná spřízněná duše, několikrát mu vyznala lásku i veřejně na svém Instagramu. "Nejvíc mě na něm baví, že je dobrej člověk. Kdyby bylo víc lidí, jako je on, na světě by museli vyrábět víc šampónů a produkovat čepice tak dvakrát větší než do teď, možná i Pokáč by měl doma gumičky, svět by víc tíhnul k pravdě než k prospěchářství za každou cenu a bylo by víc dětí, který chtějí být jako táta," napsala před rokem.


Související články

Další články