Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Ewa Farna bez soudnosti? Ukázala na fotografii obří zadek a uvedla: Jedna z mých nejoblíbenějších…

Ewa je na sebe pyšná…
Zdroj: Facebook.com
+ Dalších 53 fotografií
Že by definitivně ztratila soudnost? I tak se dá smýšlet o Ewě Farné (24), která v posledních letech bojuje se svými proporcemi. Před časem udělala reklamní kampaň pro oblíbenou značku, která má v logu fajfku, teď z kampaně zveřejnila snímek, na němž má její pozadí obří rozměry... Jenže zpěvačka, místo aby byla k sobě trochu kritická, ho de facto vychválila!

V minulosti se oblíbená zpěvačka netajila tím, že je na svou poněkud korpulentní postavu pyšná. Nic si z toho nedělá a ráda po nocích baští čokoládu. Poté se spojila se světově proslulou sportovní značkou a začala trápit své tělíčko v posilovně, válet se na žíněnce a skákat přes gymnastické náčiní.

Moc to ale nepomohlo. Tvary krásné zpěvačky se nezmenšily, naopak možná zvětšily. Teď si Ewa vzpomněla na to, jak to bylo krásné, když na sobě makala, a na svém Facebooku zveřejnila snímek z kampaně. „Jedna z mých nejoblíbenějších,“ okomentovala sportovně laděný snímek, na němž dominuje její zadek v legínách.

Mnozí se táží, zda to Ewa myslí vážně. Pokud totiž ano, je jasné, že Halině Pawlowské roste obří konkurence, a pokud to tak se zpěvačkou, která si o obezitě myslí, že je v pořádku, půjde dál, za pár let může tvořit jedině reklamní kampaň na oblečení XXL.

Související články

Další články