Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Ewa Farna a její velká filmová role: Ukázala snímky ze zákulisí natáčení

+ Dalších 48 fotografií
Ze zpěvačky je Ewa Farna (25) najednou herečkou. Ewa si totiž zahrála ve filmu pro mládež Uzly a pomeranče. Příběh, kde nadaná zpěvačka hraje roli macechy, vypráví o lásce a vztazích. V příběhu z podhůří Lužických hor získala svou vůbec první filmovou roli. Teď se pochlubila snímky ze zákulisí a jak sama uvedla, natáčení si hodně užívala.

Ewa se před kamerou setkala se zkušenějšími kolegy Stanislavem Majerem, Leošem Nohou nebo Lubošem Kostolným. A podle kritiků si vedla před kamerou velmi dobře.

První klapka snímku, který vznikl v koprodukci České televize, nese název Uzly a pomeranče, padla loni 31. července ve vesnici Mařeničky na Českolipsku. Jde o adaptaci stejnojmenné knihy Ivy Procházkové, za kterou byla nominována na cenu Magnesia Litera a získala Zlatou stuhu. Autorka oceňovaných titulů pro děti a mládež podle svého příběhu nyní také napsala scénář.

„Hraji normálně jakože roli Marty v česko-německém filmu. V kinech bude od 11. 7. a musím tedy přiznat, že sama jsem to ještě neviděla. Jsem zvědavá, byla to rozhodně krásná zkušenost,“ řekla Ewa o svém prvním natáčení ve filmu.

Postavy a diváka příběh zavede na českou i saskou stranu Lužických hor. Ewa se před čtvrteční premiérou pochlubila snímky z maskérny. Tam spíše zpívala, než by si trénovala scénář. Ewa je kromě svého prvního hereckého debutu i pyšnou maminkou, která se svým manželem Martinem Chobotem vychovává syna Artuše.

Mohlo by vás zajímat

Další články