Multitalentovaná zpěvačka Ewa Farna (23) v sousedním Polsku předvádí jedno módní peklo za druhým. Všichni moc dobře víme, že Ewička nemá zrovna postavu štíhlé modelky. To by ale ještě nikomu tak moc nevadilo do chvíle, než si na sebe navleče například svítící sytě žluté šaty, které působí až halucinogenně.

Jak se zdá, Ewa na všechny módní rady odborníků kašle a ráda si jede tu svoji linku. Nedávno ji například k jejímu desetiletému výročí na scéně nafotil módní časopis ELLE a ona vypadala naprosto skvostně. Jak se říká, v jednoduchosti je krása a není třeba tak extrémně křiklavých módních kreací. A když už Ewa přece jenom v Polsku zvolí barvy mírné a dokonce i konzervativní střih šatů, opět to dopadá hrůzostrašně.

Ewu v polské SuperStar stylisté oblékli do černých šatů ke kolenům s bílými záhyby. Kudrnaté kadeře k tomu a rázem se z Ewy stala na první pohled udržovaná čtyřicítka, která má v šatech á la letuška slušně nalítáno. Ewa by si měla uvědomit, že méně je někdy více a není třeba to u tak krásné mladé ženy tolik přehánět. Sami to můžete posoudit v naší rozsáhlé fotogalerii.